کف کاذب اتاق سرور

کف کاذب اتاق سرور

کف کاذب اتاق سرور بهترین گزینه برای اتاق سرور می باشند. چون کف کاذب اتاق سرور در حال حاضر مزایایی مثل مدیریت ایمن تجهیزات کامپیوتری و کابل ها، توانایی در توزیع بار سنگین و البته انعطاف پذیری را ارائه می دهند.
بیشتر بخوانید کف کاذب اتاق سرور
تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور

تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور

تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور یک محفظه برای نصب و سیم بندی تجهیزات الکتریکی یا الکترونیکی است که کلیدها و قطعات کنترلی و حفاظتی و لوازم نمایشگر(ولتاژ،جریان،فرکانس،توان،کسینوس فی و …) روی آن نصب می‌شوند.
بیشتر بخوانید تابلو برق اتوماتیک اتاق سرور
درب اتاق سرور

درب اتاق سرور

درب اتاق سرور یکی از مهمترین قسمتهای اتاق سرور و دیتاسنتر است . به دلیل اهمیت بالای اطلاعات و ضرورت حفظ هر چه بیشتر آن از دربهای ایمنی و با قابلیت کنترل دسترسی و توانایی مقاومت در برابر حریق و سرقت برای این اماکن استفاده میشود
بیشتر بخوانید درب اتاق سرور
سیستم کنترل تردد

سیستم کنترل تردد اتاق سرور

سیستم کنترل تردد و چرا به آن نیاز داریم؟ کنترل تردد یا سیستمهای کنترل دسترسی چیست؟ از آغاز پیدایش بشر، ما نیاز به محدود کردن دسترسی به خانه ها، مکان های تجاری، یا هرجایی که کاملا عمومی نیست و ورود به آن برای عموم آزاد نیست، شناختیم.
بیشتر بخوانید سیستم کنترل تردد اتاق سرور
دوربین مداربسته اتاق سرور

دوربین مداربسته اتاق سرور

دوربین مداربسته اتاق سرور از دیر باز مورد استفاده بشر قرار می گرفت، با پیشرفت تکنولوژی و بهره وری های بیشتر از این پیشرفت بشر متوجه شد برای رفع برخی از نیازهای خود باید از چشم سومی به نام دوربین های مداربسته استفاده کند.
بیشتر بخوانید دوربین مداربسته اتاق سرور
تهویه و کولینگ اتاق سرور

تهویه و کولینگ اتاق سرور

تهویه و کولینگ اتاق سرور اتاقهای سرور و یا دیتا سنتر ها بخشهایی هستند که به دلیل قرار گیری سرور ها و یا قرار گیری حجم بسیار زیادی از قطعات الکترونیک گرمای زیادی تولید می نمایند این گرما متناسب با تعداد رکهای قرار گرفته در اتاق سرور افزایش مییابد
بیشتر بخوانید تهویه و کولینگ اتاق سرور