سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L از سری سوئیچ سیسکو 2960 برترین سوییچ های لایه دویی در رده خود هستند که سهولت استفاده ، امنیت بالا، پایداری بهبود یافته و تجربه ای فرای شبکه های امروزی را برای شما به ارمغان خواهند آورد .سری سوئیچ سیسکو 2960 قابلیت FlexStack برای زنجیره ای کردن سوئیچ ها ، پورت هایی با سرعت یک و ده گیگابیتی و پشتیبانی از PoE دارند .
سری سوئیچ سیسکو Catalyst 2960 پورت های Fast Ethernet با قابلیت پشتیبانی از PoE در اختیار شما قرار خواهند داد. سری سوئیچ سیسکوCatalyst 2960 قابل پیکربندی هستند که برای شرکت ها و موسسات ، سازمان های متوسط و شعبات محلی به منظور کاهش هزینه ها در نظر گرفته شده اند.

Cisco FlexStack

Cisco FlexStack با وجود ماژول مخصوص با قابلیت تعویض سریع و IOS اختصاصی سیسکو امکان زنجیره ای سازی سوئیچ ها و مدیریت آن ها را به عنوان یک سوئیچ منفرد برای کاربر فراهم می سازد.
Cisco FlexStack امکان برنامه ریزی یکپارچه ، پیکربندی یکپارچه و مدیریت گروهی از سوئیچ ها با استفاده از یک آدرس IP را مهیا می کند.
مزایای زنجیره ای سوئیچ سیسکو شامل هزینه های کمترمالکیت بامدیریت ساده تر و دردسترس پذیری بالاتر میشود. Cisco FlexStack از خصیصه هایی همانند Etherchannel ، SPAN و فناوری FlexLink پشتیبانی می کند.
می توانید با افزودن یک ماژول Stack در کنار نرم افزار LAN Base که وظیفه ارتقای سوئیچ از نظر نرم افزاری را بر عهده دارد ، می تواند سوئیچ ها سریعا به پشته افزوده و آن ها را با سهولت بیشتری قابل مدیریت کند.

مزایای سری سوئیچ سیسکو 2960

  1. طراحی شده برای عملیات ساده و آسان
  2. امنیت بالاتر نسبت به سری های قبلی
  3. مصرف انرژی بهینه تر نسبت به سری های قبل
  4. امکان Stack تا 8 سوئیچ و نیز ترافیک تا 80 گیگابایت در ثانیه
  5. امکان پشتیبانی برق روی اترنت POE تا 740 وات
  6. سادگی نصب در اولین استفاده از دستگاه
  7. استفاده از استاندارد 802.1 X برای امنیت بیشتر در کنترل دسترسی
  8. کاهش مصرف انرژی در ساعتهای کم کاری سوئیچ
  9. حالت خاموش کردن لینکهای بلااستفاده به صورت اتوماتیک
  10. قابلیت Stack با سری های قبل سوئیچ 2960

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *