مودم آی تاس ITAS PAMSPAN5014

مودم آی تاس ITAS PAMSPAN5014

مودم آی تاس ITAS PAMSPAN501X بر اساس استاندارد G.SHDSL.BIS برای انتقال پر سرعت دیتا طراحی شده است. مودم itas توسط شرکت مخابرات به عنوان یکی از مودم هایی که این استاندارد را دارا می باشد به متقاضیان معرفی می نماید. مودم آی تاس ITAS PAMSPAN501X تولید شرکت iTas و کشور تایوان می باشد. این مودم قابلیت انتقال دیتا از سرعت 5.69Mbps تا 20.76Mbps را دارا می باشد که بر اساس تعداد زوج سیم های یا به عبارت دیگر ترانک هایی که از مخابرات گرفته می شود متفاوت خواهد بود. مخابرات روی هر سیپ ترانک 30 تماس همزمان را در اختیار مشترک قرار می دهد و با توضیحی که داده شد روی این مودم شما می توانید تا 4 ترانک sip یعنی 120 تماس همزمان را دریافت نمایید.

این مودم در حقیقت در نقش یک مبدل آنالوگ به دیجیتال DSL با نرخ بالای انتقال دیتا عمل می کند به عبارت دیگر پیکر بندی مودم برای دریافت ترانک به صورت Bridge خواهد بود و در عمل سیپ sip ترانک روی مرکز تلفن IP یا همان دستگاه سانترال و یا گیت وی های voip پیکر بندی می گردد و این مودم در سمت مشترک و مخابرات کار انتقال دیتا از بستر مسی آنالوگ را انجام می دهد. همانطور کی میدانیم برای برقرار یک ترانک sip نیازی به مودم نمی باشد ولی چون مخابرات این ارتباط را روی زوج سیم در اختیار مشترک قرار می دهد ناگریز باید از یک مودم با استاندارد G.SHDSL.BIS استفاده نمود که این مودم تایوانی این کار را برای مشترک انجام می دهد.

روی این مودم یک چراغ LED جهت نمایش وضعیت پاور، لینک DSL، و پورت های شبکه با اخطار های سیستم در نظر گرفته شده است. این مودم دارای استاندارد از موسسه استاندارد ITU-T می باشد. در صورتی که تمایل دارید خطوط 4 یا 5 رقمی روی سیپ ترانک از مخابرات دریافت نمایید این مودم گزینه مناسبی برای برقراری ارتباط شما با مخابرات و انتقال دیتا می باشد، تا از طریق آن روی سرور voip خود یا دستگاه سانترال ترانک SIP را برقرار نمایید. بهترین قیمت مودم آی تاس ITAS PAMSPAN501X را با ما چک کنید.

 

مشخصات مودم ITAS PAMSPAN5014

 1. گواهی اساندارد : موسسه ITU-T
 2. سرعت انتقال روی 1 زوج سیم : 5.69 مگابیت بر ثانیه
 3. سرعت انتقال روی 2 زوج سیم : 11.38 مگابیت بر ثانیهمودم آی تاس ITAS PAMSPAN501X برای سیپ sip ترانک
 4. سرعت انتقال روی 3 زوج سیم : 17.07 مگابیت بر ثانیه
 5. سرعت انتقال روی 4 زوج سیم : 20.76 مگابیت بر ثانیه
 6. قابلیت لود بالانس خوکاربین زوج سیم ها : دارد
 7. پشتیبانی از تنظیمات نقطه به نقطه : دارد
 8. تنظیمات سرعت انتقال دیتا : اتوماتیک و دستی
 9. پروتکل ها : EFM/ATM روی G.SHDSL.bis و G.SHDSL
 10. اینترقیس DSL : دو پورت RJ11
 11. اینترفیس E1 : دو پورت RJ45
 12. اینترفیس BNC : دارد
 13. اینترفیس شبکه : چهار پورت اترنت
 14. نمایسگر LED : نمایش وضعیت پاور، لینک DSL، آلارم پورت شبکه
 15. ابعاد مودم : 44 در 260 در 360 میلی متر
 16. وزن : 2.5 کیلو گرم
 17. دمای مجاز : 0 تا 50 درجه سانتیگراد
 18. رطوبت مجاز : 5 تا 90 درصد
 19. تولید : تایوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *