مودم تاینت Tainet SNTU 764S/2W

مودم تاینت Tainet SNTU 764S/2W

مودم تاینت Tainet SNTU 764S/2W یک مودم با استاندارد G.SHDSL.BIS می باشد که از EFM پشتیبانی می نماید. این مودم جهت برقراری لینک سیپ ترانک (sip trunk) مخابرات در سمت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد. این مودم برای ارتباط دیتا با مرکز مخابرات از یک زوج سیم شامل دو رسته سیم استفاده می کند که روی آن ظرفیت انتقال 5.7 مگابیت بر ثانیه را دارد. قابلیت تنظیمات از طریق وب و قابلیت کار به دو صورت Full duplex و Half duplex از دیگر ویژگی های این مودم شرکت تایوانی تاینت می باشد.

برای اتصال سیستم تلفنی سانترال به لینک پر ظرفیت سیپ ترانک مخابرات یک دستگاه مودم با استاندارد g.shdsl.bis مورد نیاز می باشد. دستگاه مودم Tainet مدل تک زوج برای ارتباط با یک لینک ترانک sip می باشد. چراغ led این مودم وضعیت فعال بودن لینک و روشن بودن دستگاه و همچنین آلارم ها وضعیت ارتباط شبکه را نمایش می دهد. این مودم در ظرفیت های بالاتر قابلیت انتخاب خط فعال را به صورت اتوماتیک دارا می باشد و راهکاری مناسب برای اتصال سیستم تلفنی به خطوط پر ظرفیت تحت شبکه مخابرات می باشد.

این مودم تک زوج تاینت را با یک سال گارانتی خریداری نمایید. بهترین قیمت مودم تاینت مدل Tainet SNTU 764S/2W را از ما بخواهید و از یک محصول با کیفیت تایوانی برای خطوط مخابراتی خود بهره ببرید.

مشخصات مودم Tainet SNTU 764S/2W

 1. گواهی اساندارد : موسسه ITU-Tمودم تاینت Tinet SNTU 764S/2W برای sip trunk
 2. سرعت انتقال روی 1 زوج سیم : 5.7 مگابیت بر ثانیه
 3. پشتیبانی از تنظیمات از راه دور : دارد
 4. پروتکل اتصال : IEEE 802.3ah EFM 2Base-TL
 5. درگاه ارتباطی : پورت RJ-45
 6. پشتیبانی از ارتباط یک طرفه و دو طرفه
 7. نمایشگر LED : نمایش وضعیت پاور، لینک DSL، آلارم پورت شبکه
 8. امپدانس : 135 وات
 9. ولتاژ ورودی : 12 ولت 1 آمپر
 10. ابعاد مودم : 84 در 168 در 24 میلی متر
 11. دمای مجاز : 0 تا 50 درجه سانتیگراد
 12. تولید : تایوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *