نرم افزار تلفنی

نرم افزار تلفنی ویپ شاید یک از مهمترین ارزش افزوده های سیستم voip در کنار امکانات بی نظیری مثل کاهش هزینه ها، تماس اینترنتی تماس تصویری و غیره امکان ارتباط با بانک های اطلاعاتی و برنامه نویسی تلفنی می باشد.امروز هر قابلیتی در حوزه برنامه نویسی تلفنی ممکن شده است و می توان از ظرفیت بالای خدمات تلفنی مانند اتوماسیون اداری، سامانه های پرسش و پاسخ تلفنی، کد رهگیری تلفنی، نوبت دهی تلفنی، نظرسنجی تلفنی و بسیاری امکانات دیگر که با توجه به نوع نیاز سازمان ها می توان آن را در قالب یک برنامه تلفنی پیاده سازی نمود.

سیستم حضور غیاب تلفنی و ثبت ساعت ورود و خروج کارکنان

سیستم حضور غیاب تلفنی و ثبت ساعت ورود خروج کارکنان راهکاری برای کنترل تردد کارمندان و ثبت زمان ورودی و خروج پرسنل می باشد. این نرم افزار تلفنی قابلیت ثبت ورود و خروج پرسنل را از طریق تلفن داخلی کاربر فراهم می کند. کاربران در زمان ورود با شماره گیری یک عدد از تلفن خود زمان ورود خود را اعلام و در زمان خروج از محل کار با شماره گیری یک عدد دیگر زمان خروج خود را به سیستم اعلام می نمایند.

روش کار سیستم ثبت ورود و خروج کارکنان به این نحو می باشد که پس از شماره گیری و اعلام ورود توسط کاربر ساعت ورود و مشخصات کاربر در سیستم ثبت می گردد و در بانک اطلاعاتی سیستم ذخیره می گردد. به همین جهت مدیر سیستم یا مسول بررسی ورود و خروج می تواند با باز نمودن صفحه مربوطه روی وب گزارش کاملی از ورود و خروج پرسنل دریافت نماید.

این نرم افزار تلفنی قابلیت جستجو بر اساس یک کاربر یا در یک بازه زمانی مشخص را برای اپراتور سیستم فراهم می کند. اگر شما در مجموعه خود از سیستم voip استفاده می کنید، یکی از ویژگی های که می توانید در قالب یک نرم افزار تلفنی روی سرور voip خود مورد استفاده قرار دهید، سامانه حضور و غیاب می باشد.

اتوماسیون پشتیبانی تلفنی

این نرم افزار تلفنی جهت سازماندهی و سهولت پیگیری امور محوله مشتریان، به سازمان ها، ادارات و مراکز پشتیبانی، طراحی گردیده است. در این راهکار، مشتری یا متقاضی خدمات، پس از آن که کالا یا امور مربوطه را به سازمان محول نمود، با دریافت کد رهگیری، در هر لحظه از وضعیت کالا یا خدمات به صورت تلفنی، مطلع میگردد. از مزایای این سیستم، به سهولت ارتباط و اطلاع از وضعیت کالا و خدمات در هر لحظه از شبانه روز، برای مشتری و صرفه جویی در منابع انسانی برای سازمان، می توان اشاره نمود.

موارد کاربردی:

شهرداری ها
ادارات پست
مراکز پشتیبانی قطعات الکتریکی و الکترونیکی
ادارات دولتی

 نرم افزار تلفنی نوبت دهی تماس مشتریان

نرم افزار تلفنی جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و متقاضیان طراحی گردیده است. این راهکار، مشتریان را پس از تماس با مجموعه، در صفوف پویای تماس قرار داده و ضمن اعلام نوبت یا زمان تقریبی انتظار جهت ارتباط با کارشناس مربوطه، پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی سازمان را برای مشتری پخش می نماید. از مزایای این راهکار، می توان به کاهش اشغالی خطوط و در نتیجه افزایش رضایتمندی متقاضیان اشاره نمود و این سیستم فراغ بال بیشتر کارشناسان را جهت راهنمایی و ارائه خدمات مطلوب فراهم می آورد.

موارد کاربردی:

مراکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش
مراکز دولتی و خدماتی
شرکت های تجاری
مراکز درمانی
مراکز آموزشی

نرم افزار تلفنی ارتباط با مشتری یا crm

نرم افزار تلفنی جهت مدیریت و بهینه سازی ارتباط مشتریان با سازمان ها و شرکت ها طراحی گردیده است. نرم افزار ارتباط با مشتری با مدیریت یکپارچه ی تماس ها، پیامک ها، ایمیل ها و فکس ها، کلیه شئون ارتباطی یک سازمان را با یکدیگر تلفیق و فضای مطلوب ارتباطی را برای مشتری، و فضای کنترلی را با استفاده از گزارشات و در یک قالب متمرکز، و به صورت نموداری، در اختیار مدیریت قرار می دهد.

موارد کاربردی
کلیه بنگاه های تجاری خرد و کلان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *