کارت تلفنی دیجیوم 1AEX800LF

کارت تلفنی دیجیوم 1AEX800LF

کارت تلفنی دیجیوم 1AEX800LF ظرفیت قرار گیری دو ماژول 4FXO یا 4FXS را دارا می باشد. کارت تلفنی دیجیوم مدل 1AEX800LF قابلیت قرار گیری ماژول اکوکنسلر مدل VPM032 را دارا می باشد که از طریق آن اکوی موجود در صدا از طریق DSP سخت افزاری ECHO Cancellation مرتفع می گردد. این کارت 8 پورت مانند دیگر محصولات دیجیوم از کیفیت و پایداری بسیار بالایی برخوردار می باشد و راهکاری مناسب برای اتصال خطوط شهری به سرور voip می باشد.

 

امکانات کارت تلفنی دیجیوم 1AEX800LF

کارت تلفنی ویپ دیجیوم 8 پورت از نظر قیمت گران تر از دیگر برندها می باشد ولی از نظر کیفیت در بالاترین سطح استریسک کارت ها می باشد. از مزایای این کار می توان به ماژولار بودن اکو کنسلر اشاره نمود که در صورت نیاز می توان بعدا به کارت اصلی اضافه نمود.

قابلیت کارت تلفنی دیجیوم 1AEX800LF

کارت دیجیوم را کارشناسان voip و سیستم تلفنی همیشه به عنوان با کیفیت ترین محصولات جهت ارتباط سرور با خطوط شهری می شناسند و برای پروژه های مهم از اولین انتخاب های کارشناسان و متخصصین voip می باشد. بهترین قیمت کارت دیجیوم 8FXO مدل Digium 1AEX800LF را در فرشگاه voip در اختیار شما می باشد و مس توانید به صورت آنلاین خرید خود را صورت دهید. در ادامه ماژول های قابلی استفاده روی این کارت را مشاهده می نمایید.

مشخصات کارت تلفنی دیجیوم

  1. نوع کارت : آنالوگ کارت دیجیوم 8 fxo مدل Digium 1AEX800LF
  2. ظرفیت خطوط شهری : 4 تا 8 پورت FXO
  3. ظرفیت خطوط داخلی : 4 تا 8 پورت FXS
  4. اکو کنسلر سخت افزاری : ماژول VPM032
  5. درگاه ارتباطی : PCI-E
  6. سازگاری با استریسک : دارد
  7. پشتیبانی از فکس : دارد
  8. پشتیبانی از کالر آیدی : دارد
  9. ورودی خروجی کارت : 8 پورت RJ11
  10. ابعاد کارت : 15.7 در 10.6 سانتی متر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *