کارت تلفنی سنگوما A400DE

کارت تلفنی سنگوما A400DE

کارت تلفنی سنگوما A400DE از سری کارت های تلفنی آنالوگ سیستم voip از شرکت سنگوما می باشد. این کارت تلفنی دارای ظرفیت 2 تا 24 پورت خط شهری (ماژول FXO) و داخلی آنالوگ (ماژول FXS) می باشد. این کارت تلفنی قابل استفاده روی کلیه نسخه های سیستم عامل کدباز لینوکس و سیستم عامل ویندوز سرور 2003 و 2008 و همچنین ویندوز ویستا و ویندوز7 می باشد.

قابلیت کارت تلفنی سنگوما A400DE

گیتوی ها و کارت های تلفنی در سیستم voip نقش دروازه، برای انتقال سیگنال های برقرار کننده تماس و سیگنال های صوتی را دارند. از آنجایی که استاندارد های مربوط به شبکه تلفن ثابت و شبکه کامپیوتری متفاوت می باشد، برای راه اندازی یک سیستم تلفنی VOIP باید از گیتوی های تلفنی استفاده نماییم.

 

امکانات کارت تلفنی سنگوما A400DE

گیتوی ها مهمترین بخش در یک پروژه IP TELEPHONY به شمار می روند، به همین دلیل باید در انتخاب یک گیتوی با توانایی فیلتر سیگنال های ناخواسته و کیفیت صدای استاندارد، دقت کافی داشته باشیم. همچنین پشتیبانی از پروتکل های مربوط به ارسال و دریافت فکس و پیکربندی آسان از دیگر نکات مهم می باشد.

کارت A400

به دلیل داشتن این ویژگی ها گزینه بسیار مناسبی برای سیستم تلفنی شرکت ها و سازمان ها می باشد. این کارت روی بخش مادر خود 12پورت شهری و یا داخلی را گنجایش دارد و برای استفاده حداکثری از کارت با اضافه نمودن یک کارت رمورا می توانیم از 24 پورت شهری و داخلی روی آن استفاده نماییم.

مشخصات کارت تلفنی سنگوما

 1. نوع کارت : آنالوگ
 2. ظرفیت اولیه خطوط : 12پورت FXO یا FXS
 3. ظرفیت نهایی خطوط : 24پورت FXO یا FXSکارت تلفنی سنگوما sangoma a400de
 4. اکو کنسلر سخت افزاری : روی مدل A400D
 5. درگاه ارتباطی : PCI و PCI-E
 6. تعداد کارت رمورا : یک عدد
 7. ظرفیت کارت رمورا : 6ماژول (12پورت)
 8. سازگاری با استریسک : دارد
 9. پشتیبانی از فکس : دارد
 10. ورودی خروجی کارت : کابل آمفولان 12زوج
 11. ابعاد کارت : 55 در 290 میلیمتر معادل 2U
 12. جریان مصرفی : 800mA در زمان پیک مصرف
 13. رنچ دما : 0 تا 50 درجه سانتیگراد

تفاوت کارت A400 با کارت A200 سنگوما

کارت A400 دارای طول بزرگتر نسبت به کارت A200 می باشد از همین جهت ظرفیت تعداد ماژول بیشتری را در قسمت مادر کارت دارد و بواسطه همین عرض کمتری دارد. برای استفاده در سرور های ایستاده و کامپیوترهای خانگی کارت A400 بیشتر توصیه می شود و دلیل آن هم صرفه جویی بیشتر در فضای کیس می باشد.

طول زیاد کارت و علی الخصوص در شرایط فول ماژول موجب مشکلاتی برای استفاده در سرور های رک مونت می شود. فضای زیادی که cpu در یرور های رک مونت اشغال می کند موجب محدودیت فضا برای این کارت می شود که در چنین شرایطی کارت A200 توصیه می گردد.

 

مدل های مختلف کارت A400 و تفاوت آنها

یکی از ویژگی های ارزشمند این کارت تلفنی ماژول قدرتمند حذف کننده اکو می باشد که بدون ایجاد لود و پردازش اضافی برای cpu، اکو و سیگنال های ناخواسته را حذف می نماید. کارت سری A400 انتخاب اختیاری اکوکنسلر سخت افزاری و درگاه ارتباطی را در مدل های مختلف برای کاربر فراهم می کند. برای انتخاب کارت مورد نظر باید با دو مولفه آشنا شویم که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

مولفه اول مربوط به اکو کنسلر سخت افزاری می باشد. این موضوع با کاراکتر “D” نمایش داده می شود. مدل های که دارای این حرف هستند اکوکنسلر سخت افزاری دارند و مدل های فاقد این حرف اکوکنسلر ندارند. پارامتر بعدی “E” می باشد که مربوط به درگاه ارتباطی می باشد. مدل های دارای این حرف درگاه ارتباطی pci express دارند و مدل های فاقد این حرف درگاه ارتباطی pci دارند. در ادامه مدل های مختلف کارت را مشاهده می نمایید.

مدل های کارت A400

A400 کارت A400 با درگاه ارتباطی PCI
A400D کارت A400 با ماژول اکوکنسلر سخت افزاری و درگاه ارتباطی PCI
A400E کارت A400 با درگاه ارتباطی PCI اکسپرس
A400DE کارت A400 با ماژول اکوکنسلر سخت افزاری و درگاه ارتباطی PCI اکسپرس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *