کیونپ TS-677

کیونپ TS-677

کیونپ TS-677 ذخیره ساز تحت شبکه QNAP مدل متوسط ابزاری مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط NAS Server for SMB

افزایش میزان بهره وری در استفاده از اطلاعات ذخیره شده در شبکه ، کاربری و مدیریت ساده شده در انواع NAS کیونپ مدل متوسط ، امکان به اشتراک گذاری فایل ها در ذخیره ساز کیونپ بین سیتم عامل های مختلف شبکه ، NAS سرور QNAP یک راهکار جامع برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سرور ها ، امکان مدیریت حساب کاربران QNAP بصورت متمرکز و استفاده از تکنولوژی RAID.در همه مدلهای مختلف NAS های کیونپ مدل متوسط

امنیت کامل اطلاعات کاری شرکت شما و مدیریت کاربران در استفاده از QNAP

کیونپ TS-677 ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ QNAP NAS مدل متوسط با استفاده از سیستم حفاظت از اطلاعات RAID و ابزارهای مختلفی از تنظیمات امنیتی در نوع استفاده کاربران شبکه از اطلاعات ذخیره شده در NAS سرور QNAP ، محل امنی را جهت ذخیره اطلاعات مهم کاری در شرکت و سازمانشما می باشد . ذخیره ساز های کیونپ یا همان NAS هایQNAP مدل متوسط همه نیازهائی که شما برای شبکه متوسط و کوچک خود نیاز دارید را فراهم میکند . امکاناتی که ذخیره ساز تحت شبکه QNAP مدل متوسط برای شبکه های کوچک و متوسط ارائه میدهد مانند :

  1. تعریف سطح دسترسی کاربران وکنترل دسترسی آنها به پوشه ها و فایلهای ذخیره شده در NAS کیونپ
  2. ایجاد پوشه های اختصاصی و خانگی برای هر کاربر بصورت مجزا در ذخیره ساز شبکه کیونپ
  3. Windows ACLاستفاده از ابزار – برای کاربرانی که از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنند
  4. امکان راه اندازی سرویس دایرکتوری LDAP و Windows AD برای مدیریت حساب کاربران بصورت متمرکز
  5. امکان اتصال ذخیره ساز تحت شبکه QNAP و جوین شدن آن به ویندوز اکتیو دایرکتوری جهت تایید هویت کاربران در دسترسی به اطلاعات ذخیره شده در NAS سرور QNAP

QNAP باعث فراهم سازی همکاری بیشتر بین کاربران شبکه بصورت انعطاف پذیر و متنوع

در قرن حاضر موفقیت یک کسب و کار به عومل مختلفی از جمله اشتراک گذاری دائمی اطلاعات کسب و کار و مدیریت موثر دانش در همه بخشهای سازمانی وابسته است. Turbo NAS QNAP برای اشتراک گذاری فایلهای شرکت در شبکه در پلت فرم های مختلفی با عملکرد بالا طراحی شده اند و در اشتراک گذاری فایلهای شبکه بین کارمندان سازمان و همچنین بین دستگاه های مختلف موجود در شبکه بسیار کارآمد هستند. ذخیره سازهای تحت شبکه کیونپ مدل متوسط با پشتیبانی از پروتوکلهای مهمی چون AFP، SMB/CIFS، NFFS، مدیر شبکه را قادر می سازد تا با استفاده ازNAS کیونپ ، فایل ها را بین کامپیوترهای مختلف شبکه با سیتم عامل های مختلف بدون هیچ مشکلی و بسادگی به اشتراک بگذارد در حالی که نگران سازگار بودن سیستم عامل آن ها با هم نیز نخواهید بود.

QNAP ابزاری برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات

ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ مدل متوسط دارای ظرفیت ذخیره سازی بالا و سرعت انتقال فوق العاده زیادی می باشد و مدیران شبکه میتوانند از NAS های کیونپ به عنوان یک مرکز تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات بصورت ایده آل استفاده کنند. همچنین برای اطمینان بیشتر از امنیت اطلاعات ذخیره شده روی ذخیره ساز QNAP می توان به راحتی این اطلاعات را روی دستگاه های ذخیره ساز خارجی دیگر و یا سایر سرور ها و سرویس های ابری متنوع مانند Amazon ، نسخه پشتیبان دیگری از اطلاعات ذخیره شده در NAS کیونپ تهیه نمود.

ذخیره ساز QNAP NAS قابلیت گسترش ظرفیت را دارد

مشخصات فنی کیونپ TS-677
پردازنده AMD Ryzen™ 5 1600 6-core/12-thread 3.2 GHz processor, Turbo Core 3.6 GHz
حافظه رم 8GB DDR4 (2 x 4 GB)
تعداد شیار رم 4x UDIMM DDR4
نوع هارد دیسک 3.5 و 2.5 اینچ
تعداد درگاه شبکه 4x RJ45
نوع RAID RAID 0, 1, 5, 6, 10, and JBOD

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *