DS-2CE56C5T-IT3

DS-2CE56C5T-IT3

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-IT3 یکی از دوربین های بسیار مناسب برای سالنهای تا40مترمربع به شمار میرود که میتواند رضایت هرکاربری را بدست آوردو. این دوربین مداربسته میتواند در فضاهای تا ارتفاع حداکثر3متر تصویری خارق العاده به شما نشان دهد بگونه ای که متوجه تفاوت آن و دوربین مداربسته دومگاپیکسل نشوید.مدل های متنوع دوربین مداربسته باعث شده که اغلب کاربران دچار سردرگمی و تردید زیادی شوند و نتوانند آن چیزی که نیاز اصلی آن ها را رفع می کند بیایند

طراحی ظاهری

معمولا عادت داشتیم دوربین مداربسته دام را با ال ای دی های کوچک و ریز در اطراف لنز ببینیم اما مدتی است با آمدن LED ARREY کمتر شاهد آن طرح و ظاهر هستیم. اغلب شرکتهای معتبر این نوع ال ای دی را در اولویت تولید خود قرارداده اند.

استفاده از یک ال ای دی مادون قرمز قدرتمند در کنار لنز طرحی است که هایک ویژن در چند مدل به کار برده و بنظر میرسد که به خوبی مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. وجود شیارهای باریک در قسمت پایه و جلوی دوربین نمای جالبی به این مدل داده است که طرح این محصول را از بسیاری از مدل ها متمایز میکند. دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56C5T-IT3 با ابعاد تقریبی11.5×9سانتیمتری فقط 300 گرم وزن دارد.

کیفیت تصویر

استفاده از حسگر پیشرفته CMOS با تصویر 1/3اینچی با وضوح تصویر بیش از یک مگاپیکسل که ابعادی معادل 1305×1049 پیکسل را ارائه میدهد تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت تصویر در دوربین مداربسته های HDTVI دارد. این دوربین مداربسته قادر است تا درحداقل نور ممکن تصویر رنگی را برای شما ذخیره کند وکافیست 0.001 لوکس برای دوربین مداربسته ی نصب شده وجود داشته باشد و AGC فعال شود تا نویز موجود در صفحه کاهش یابد.

البته در تاریکی مطلق و اگر نوری در محیط وجود نداشته باشد بلافاصله فیلتر مادون قرمز عمل خواهد کرد و شما میتوانید از حالت دید درشب استفاده کنید و تصاویر را به صورت سیاه و سفید ذخیره نمایید.
محدوده ی تحت پوشش در حالت دیددرشب با شرایط ایده آل حدود40متر است. استفاده از تکنولوژی SMART IR برای رفع سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک باعث ارتقا کیفیت این مدل شده است. قابلیت MIRROR و بزرگنمایی دیجیتال از جمله ویژگیهای ممتاز این دوربین مداربسته بشمار میرود.

فاصله کانونی تصویر

حدودا 3.6میلیمتر فاصله ی کانونی دوربین مدابسته HDTVI مدل DS-2CE56C5T-IT3 است با این لنز شما میتوانید فضایی با زاویه ی 71.4درجه را مشاهده کنید. اگر بخواهد زاویه ی دید بیشتر و یا کمتری را پوشش دهید می توانید از لنز های 2.8 ، 6 و8 میلیمتر که هایک ویژن برای سفارشات اختصاصی در نظرگرفته استفاده کنید.

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-IT3 ضد آب است و میتواند در هوای بارانی طبق استاندارد IP66به کار خود ادامه دهد. طبق این استاندارد شما نمیتوانید این دوربین مداربسته را داخل آب بکار ببرید! و فقط شرایط جوی نامناسب در این استاندارد لحاظ می شود.

شرایط محیطی

در فضاهایی که ارتفاع سقف پایین است و معمولا دمای محیط بالاست استفاده از این دوربین مداربسته توصیه میشود . این دوربین مداربسته قادراست تا دربازه ی دمایی -30تا60درجه سانتیگراد به طور عادی عملکرد خوبی از خود نشان دهد. پوشش بازه ی دمایی بسیار زیاد این دوربین مداربسته این قابلیت را دارد تا شما از عملکرد دوربین مداربسته در اغلب مناطق مطمئن باشید.

مصرف انرژی

برای روشن کردن این دوربین مداربسته باید از برق 12ولتDC استفاده نمود و تامین 5 وات انرژی کافیست تا دوربین مداربسته کار خود را آغاز کند.

جمع‌بندی

نیاز نیست برای خرید یک دوربین مداربسته دام با لنز فیکس و برد دید در شب بالا همه ی مدل ها را بررسی کنید اگر فکر میکنید که درحال حاضر مدل بهتری با امکانات کاملتر در سبد فروش تولید کننده ها وجود دارد ممکن است کار باید دوربین استثنایی را ازدست بدهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *