DS-2CE56C5T-VFIT3

DS-2CE56C5T-VFIT3

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 هم یکی از دوربین مداربسته های پرطرفدار بسیار پرکاربرد است که به بررسی تخصصی آن میپردازیم.از ابتدا که دوربین های مداربسته ی دام طراحی وتولید شد به دلیل شکل ظاهری و محدودیت فضا، کیفیت به گونه ای بود که این دوربین ها امکانات کمتری نسبت به دوربین مداربسته بالت با مشخصات فنی مشابه را داشتند. اما با پیشرفت تکنولوژی و ورود دوربین مداربسته نسل جدید دام پیشرفت چشمگیری در این مدل بوجود آمد.

طراحی ظاهری

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 تقریبا جزو بزرگترین دوربین های مداربسته ی دام به شمار می آید. بدنه ی زیبای فلزی که طرح کارشده بر روی آن فوق العاده است و نشان از نهایت تلاش هایک ویژن برای داشتن محصولی زیبا و کیفیت است. بدنه این دوربین مداربسته از 3قسمت تشکیل شده است: پایه، قسمت میانی که نگه دارنده و متصل کننده بخش اصلی به پایه است و بخش اصلی که محتویات دوربین مداربسته را درخود جای داده است.

کیفیت تصویر

هایکویژن با بهره گیری از دانش کارشناسان خود توانسته به تولید حسگری باکیفیت دست یابد که انحصار آن در اختیار همین کمپانی است. دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 از حسگر تصویر 1/3 اینچی CMOS استفاده میکند و میتواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL و NTSC تصویری با ابعاد 1305×1049 پیکسل را نمایش دهد. وضوح تصویر 1.3مگاپیکسل این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین مداربسته های HDTVI دام قرار داده است.

محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل حدود 50متر میباشد. این دوربین مداربسته از تکنولوژی SMART IR استفاده میکند که مانع سفیدی بیش ازحد تصویر در فاصله ی نزدیک میشود.

فاصله کانونی تصویر

دوربین مداربسته دام HDTVI مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 از لنز متغیر استفاده میکند و شما میتوانید براساس نیاز فاصله ی کانونی بین 2.8 تا 12میلیمتر را انتخاب کنید. این مدل زاویه حرکتی یا چرخشی 360درجه افقی و 75 درجه عمودی و360 درجه دورانی رابه شما میدهد یعنی شما می توانید ضمن تغییر وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر از 28 تا حدود 80درجه درجهات مختلف چرخش های لازم لانیز داشته باشید. این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت می گیرد.

استانداردهای فیزیکی

دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 دارای استاندارد IP66 میباشد و شما میتوانید این دروبین مداربسته را در فضای باز و در شرایط هوای بارانی استفاده کنید البته لازم به ذکر است که نباید آنرا مستقیم داخل آب فرو برد و یا برای چاه ها استفاده کرد.

شرایط محیطی

دوربین مداربسته دام مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 در سردترین نقاط یا گرم ترین شهر های ایران کار کند ودر شرایط استاندارد از دمای-30 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% به فعالیت خود ادامه می دهد.

مصرف انرژی

انرژی دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 از طریق ولتاژ12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق 6وات است.

جمع‌بندی

دوربین مداربسته مدل DS-2CE56C5T-VFIT3 برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مشابه مسقف ویا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی مناسب است البته این به این معنی نیست که در فضای باز مورد استفاده قرار نگیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *