DS-2DE2202-DE3-W

DS-2DE2202-DE3-W

دوربین مداربسته مدل DS-2DE2202-DE3-W را پیشنهاد می کنیم اگر قصد پوشش فضای وسیعی را دارید و در پی یافتن دوربین مداربسته ای با قابلیت پوشش کامل آن هستید را از دست ندهید

طراحی ظاهری

مدل DS-2DE2202-DE3-W تقریبا جزو بزرگترین دوربین های مداربسته ی تحت شبکه به شمار می آید.

آفتابگیر جدا و قابل تنظیم بر روی دوربین قرار گرفته است و در شرایط و زوایای مختلف می توانید با جابجا کردن آن از بارش مستقیم باران یا تابش نور جلوگیری کنید. این دوربین پایه های بزرگ و قدرتمندی دارد که وزن1350 گرمی آن را به راحتی تحمل میکنند.

کیفیت تصویر

مدل DS-2DE2202-DE3-W از حسگر تصویر 1/3 اینچی 2 مگاپیکسلی استفاده می کند و می تواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL و NTSC تصویری با ابعاد 1305×1049 را نمایش دهد.

وضوح تصویر 2 مگاپیکسل تحت شبکه جزو رزولیشن های خوب بشمار میرود.

محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل 40 متر خواهد بود استفاده از تکنولوژی SMART IR در این مدل باعث شده است تا دیگر شاهد سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک نباشید.

تنظیمات تصویر

DS-2DE2202-DE3-W قابلیت تنظیم تصویر را از طریق قراردادن کلید فیزیکی جهت دار بر روی کابل به شما می دهد. با ورود به این منو می توانید از قابلیت های تنظیم روشنایی تصویر ، حذف نور های اضافی، و چندین امکان دیگر استفاده کنید. شاید فکر کنید که معمولا دوربین ها در ارتفاع نصب می شوند و دسترسی به کابل دوربین به راحتی امکان پذیر نیست و همیشه نمی توان این تنظیمات را تغییر داد، اما هایک ویژن این نگرانی را حل کرده است برای این مشکل راه حل جالبی بکار برده است، شما می توانید با استفاده از یک ماژول جدا به نام UTC که در واقع کنترل کننده ی همان تنظیمات منوosd است تنظسمات دوربین را از کنار دستگاه انجام دهید.

فاصله کانونی تصویر

فاصله ی کانونی تصویر در DS-2DE2202-DE3-W قابل تغییر است و شما می توانید بر اساس نیاز فاصله ی کانونی 2.8 تا 12 میلیمتر را انتخاب کنید. در واقع شما می توانید وسعت فضای قابل مشاهده در تصویر را از 27.2 تا 80 درجه تغییر دهید این کار معمولا با هماهنگ کردن پیچ تنظیم “zoom” و “focus” صورت می گیرد. دوربین های با لنز متغیرنسبت به لنز ثابت معمولا در ارتفاع بالاتری می توانند نصب شوند.

استانداردهای فیزیکی

مدل DS-2DE2202-DE3-W ضد آب است و با استاندارد IP66 تطبیق داده شده است. این استاندارد مربوط به بارش باران و هوای طوفانی است و نباید این دوربین را مستقیم داخل آب فرو برد و یا برای چاه ها استفاده کرد.

شرایط محیطی

مدل DS-2DE2202-DE3-W می تواند در بیشتر شرایط محیطی در کشور به خوبی کار کند. شرایط استاندارد تعیین شده برای عملکرد بهینه ی این دوربین در دمای -20 تا 60 درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت 90% است .

مصرف انرژی

انرژی این دوربین از طریق ولتاژ12 ولت DC تامین می شود و حداکثر مصرف برق 5 وات است.

جمع‌بندی

اگر فضای مورد نظر شما بیش از30 متراست استفاده از این دوربین می تواند نیاز شما را برآورده نماید.

DS-2DE2202-DE3-W برای محیط های داخلی مانند سالن های تولید و ورزشی و مکان های مشابه مسقف ویا فضاهای باز مانند ورودی ها برای خواندن پلاک و حیاط و فضاهای اینچنینی غیرمسقف مناسب است. در واقع عملکرد مناسی این دوربین هزینه ی پرداخت شده بابت آن را به خوبی جبران خواهد کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *